Den pro Dominika

Den pro Dominika

Ve spolupráci s Ligou vozíčkářů a Centrem Kociánka jsme v předvánočním čase uspořádali výlet pro patnáctiletého Dominika na zápas UEFA Evropské ligy mezi SK Slavia Praha a Zenitem Petrohrad. Třešničkou na dortu bylo pro Dominika setkání s hráčem A-týmu STANDOU TECLEM.

V předvánočním čase jsme využili zápasu UEFA Evropské ligy, abychom udělali radost patnáctiletému Dominikovi. Dominika sužují doživotní následky autonehody, která se stala před pár lety. Do té doby byl aktivním fotbalistou a zapáleným fanouškem. 

Dominika jsme vyzvedli v centru Kociánka spolu s jeho vychovatelem Davidem a mohli jsme se vydat na výlet. Cesta do Prahy uběhla opravdu rychle, jednak se nám na dálnici naštěstí vyhnuli komplikace a za druhé jsme si skvěle pokecali a zjistili, že i po tolika hodinách strávených v autě si pořád máme, co říct. Prostě skvělá banda. Do Prahy jsme dorazili s mírným zpožděním, což se nám moc nehodilo, protože pro Dominika bylo domluveno překvapení v podobě setkání s fotbalistou A-týmu SK Slavia Praha Standou Teclem. Standa předal Dominikovi podepsaný dres a šálu. Vtipné bylo, že nás Standa musel nahánět po celém parkovišti, jelikož chtěl ještě podpořit kluky v šatně před zápasem. Standa je sympaťák a tímto bychom mu chtěli ještě jednou poděkovat!

Setkáním se Standou Teclem

Slavia vyhrála a postoupila ze skupiny do vyřazovacích bojů Evropské ligy, což pro nás znamená možnost udělat někomu radost i na jaře, ať už Dominikovi nebo někomu jinému. Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli a těšíme se na další spolupráci.

Spokojení borci po zápase